Fasádne farby

SMART ACRYL

Akrylová farba na ochranu predovšetkým vonkajších stavebných plôch s veľmi dobrou odolnosťou pri drsných podmienkach počasia. Je vhodný na vonkajšie povrchy, vonkajšie omietky, betón, cement, sadrokartón a pod. Vyniká pre svoju schopnosť kombinovať vynikajúce vlastnosti s atraktívnou cenou. Poskytuje vynikajúcu priľnavosť, vysokú kryciu silu a vysokú odolnosť voči alkalickým povrchom. Je ideálny na nanášanie holého betónu.

Aplikácia: štetec, valček, striekanie   Riedenie:  10-15 % vodou   Výdatnosť:  10 m²/l.

 

Schnutie: 1-2 hod.   Balenie:  1L, 3L, 9L  

ER-ACRYL ECO 


Ekologická, 100% akrylová vysoko kvalitná farba na vonkajšie použitie. Je osvedčená spoločnosťou ASAOS a spĺňa kritériá Rady pre environmentálne značky Európskej únie. Je to špeciálna inovatívna kompozícia, ktorá neznečisťuje životné prostredie a poskytuje používateľovi ochranu. Kombinuje skvelú belosť, skrytú silu (7,57 m² / l pri plnom pokrytí 98% – ISO 6504/3), ľahkú aplikáciu. Má vysokú odolnosť voči priepustnosti vody (trieda 3 – DIN EN 1062-3: 1999).

Aplikácia: štetec, valček, striekanie   Riedenie:  15% vodou   Výdatnosť: 12-13m²/l.

Schnutie: 1-2 hod.   Balenie:  1L, 3L, 10L

 MONOCOAT THERMO

Je energeticky úsporná a tepelne izolačná špeciálna farba pre vonkajšie vertikálne povrchy budov a striech na báze čistených akrylových elastických živíc prekračujúcich jadro UV a pokročilých technologických mikroguličiek so špeciálnymi schopnosťami odrážať a izolovať teplo. Vyniká svojou  inovatívnou technológiou, ktorá poskytuje jedinečné „studené“ vlastnosti. Jeho špeciálne vlastnosti, kombinované s veľmi nízkou tepelnou vodivosťou MONOCOAT THERMO, robia to ideálne riešenie pre zvýšenie energetickej účinnosti budov, pretože znižuje povrchové teploty a okrem toho aj vnútorné teploty a neprenáša teplo cez stenu a ponúka výrazné úspory energie kvôli zníženým požiadavkám na klimatizáciu a ústredné kúrenie. Ľahko sa aplikuje, má vysokú kryciu schopnosť a poskytuje vynikajúcu tepelnú ochranu, vodotesnosť a zvukovú izoláciu v budovách. Má výbornú odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam a znečisteniu ovzdušia

Aplikácia: štetec, valček, striekanie   Riedenie:  10% vodou   Výdatnosť:  8-10m²/l.

Schnutie: 1-2 hod.   Balenie:  3L, 10L

MONOCOAT 

 

Vodotesný, elastický, izolačný, vysoko kvalitný náter. Je elastická finálna náterová farba so silnými izolačnými vlastnosťami pre vertikálne povrchy v interiéri a exteriéri. Má všetky vlastnosti najlepšej 100% akrylovej farby, zatiaľ čo zaisťuje zároveň vynikajúcu izoláciu a nepriepustnú vlhkosť. Zachováva dlhú elasticitu, má veľmi dobrú priľnavosť na drsných povrchoch a vynikajúcu odolnosť pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Aplikácia: štetec, valček, striekanie   Riedenie:  10-20 % vodou   Výdatnosť:  9-12m²/l.

Schnutie: 1-2 hod.   Balenie:  3L, 9L

DYNA-LAC

100% akrylová vysoko kvalitná farba. Je vysoko kvalitná vo vode rozpustná emulzia s ľahkým saténovým povlakom na báze akrylátového polyméru na vnútorné / vonkajšie použitie. Vytvára pololesklý povrch, ktorý odpudzuje nečistoty a je samozrejme umývateľný dažďovou vodou. Poskytuje vynikajúcu priľnavosť a pružnosť. Je zvlášť odolný voči slnečnému žiareniu, extrémnym teplotným zmenám a ťažkým podmienkam prostredia. Neumožňuje nahromadenie vlhkosti, rias a plesní ani pri extrémnej vlhkosti. Môže nahradiť farby na báze rozpúšťadiel. Poskytuje lepšiu izolačnú nepriepustnosť voči vode, nie je ovplyvnená UV žiarením a je najvhodnejšia pre vonkajšie povrchy. Vzhľadom na to, že neobsahuje rozpúšťadlá a tvrdé kovy (kobalt), je úplne netoxický a odporúča sa najmä na použitie na obytných miestach detské izby, materské školy, nemocnice atď.

Aplikácia: štetec, valček, striekanie   Riedenie:  10-20 % vodou   Výdatnosť:  8-9m²/l.

Schnutie: 1-2 hod.   Balenie:  0,75L, 3L, 9L